APIE MUS


„Watchzone” – tai nauja ir veržli tarptautinė laikrodžių kompanija, teikianti elektroninės prekybos paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. „Watchzone“ prekiauja ne tik tokiais jau rinkoje įsitvirtinusiais žymiais laikrodžių prekių ženklais kaip Daniel Wellington, Cluse, Hugo Boss, Diesel, Emporio Armani ar Michael Kors, bet ir naujais, dar tik į rinką skinančiais savo kelią, bet jau kokybe pasižymėjusiais prekių ženklais kaip Argonau, JP Gatsby, David Lenox, Vendetta bei Zemge. „Watchzone“ siekis yra suteikti klientams platų, jų skonį atitinkantį, kokybiškų laikrodžių asortimentą bei prisiderinti prie naujausių mados tendencijų. „Watchzone“ teikia tik patikrintų ir kokybiškų laikrodžių pasirinkimą. Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik vyriškų, moteriškų, bet ir sportui ar jaunimui pritaikytų laikrodžių.


„Watchzone“ gimė iš svajonės kontroliuoti laiką ir būti jo šeimininkais bei iš meilės laikrodžiams, todėl mūsų elektroninėse parduotuvėse pasiduokite fantazijai bei leiskite sau išsirinkti tinkamiausią, Jūsų gyvenimo filosofiją atitinkantį laikrodį. Jei ieškote patikrintų ir žymių prekės ženklų, Jūsų poreikius puikiai atitiks Cluse, Diesel, David Lenox laikrodžiai, kurie skirti tiek vyrams, tiek moterims ir pasižymi savo minimalistiškumu bei rafinuotu paprastumu. Na, o jei ieškote išskirtinumo ir neįprastumo bei daugiau prabangos, jums turėtų patikti Emporio Armani, Hugo Boss bei Michael Kors  laikrodžiai.


Ieškantiems naujovių patiks Argonau, JP Gatsby, Vendetta kokybiški laikrodžiai, atspindintys savitus gyvenimo šūkius: Argonau – drąsą ir didvyriškumą, JP Gatsby – įkvėpimą žvaigždėms, Vendetta - subtilią klasiką bei eleganciją. Taip pat patiks kokybiški laikrodžiai David Lenox ir Zemge, kurie yra skirti jauniems ir veržliems žmonėms, žinantiems, ko nori iš gyvenimo bei to siekiantiems.


„Watchzone“ – tai jūsų laikrodžių namai, kuriuose kiekvienas ras tai, kas atitinka jo ar jos lūkesčius, gyvenimo šūkius, išskirtinumo ir kokybės paieškas už prieinamą kainą.