Pristatymas

        Išsiuntimas ir pristatymas


Pristatymo terminas

Paprastai prekės yra pristatomos užsakovui per 1-5 darbo dienas, priklausomai nuo to, ar prekę turime sandėlyje. Jei prekių krepšelyje matote tris žvaigždutes prie prekes pavadinimo  (***), vadinasi prekės šiuo metu sandelyje neturime ir gali tekti luktelti iki 5 darbo dienų, visais kitais atvejais prekes turime sandėlyje.

Prekių pristatymui galite pasirinkti vieną iš šių tarnybų: LP Express terminalas, Omniva kurjeris, Siunta 24 kurjeris (autobusų siuntos per 24 val.), AB Lietuvos paštas, DPD kurjeris.

Pristatymo išlaidos

Siūlome nemokamo pristatymo Lietuvos teritorijos ribose paslaugą, perkant prekių už 99,00 EUR ir daugiau. Įprasto siuntimo kainos nurodytos mūsų elektroninėje parduotuvėje, renkantis pristatymo opciją užsakymo metu.


Siuntos sekimas

Po užsakymo patvirtinimo bei pilno apmokėjimo, Jums išsiunčiama informacija apie siuntos statusą, kartu su siuntinio sekimo nuoroda bei pasirinktu kurjeriu ir siuntos registracijos kodu.


Nepristatyta siunta

Negavus siuntos iki mūsų nurodyto siuntos gavimo termino pabaigos, prašome susisiekti su mumis mūsų nurodytais kontaktais, mes padėsime Jums nustatyti Jūsų siuntos būvimo vietą.


        Prekių grąžinimas bei garantinis aptarnavimas


Grąžinimas ir skundai

Klientams, įsigijusiems prekes iš mūsų internetinės parduotuvės, suteikiame galimybę grąžinti įsigytas prekes per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo momento, jei mums grąžinsite pilnos komplektacijos prekes be naudojimo žymių, su visais jų priklausiniais: grąžinama prekė turi būti nepanaudota, visiškai sukomplektuota, nepraradusi prekinės išvaizdos, išsaugota originali jos pakuotė su garantinėmis kortelėmis bei instrukcijomis.

Prekės, įsigytos tiesiogiai iš mūsų internetinės parduotuvės, turi būti grąžintos mūsų internetiniame puslapyje nurodytu adresu, prekės negali būti grąžinamos į artimiausią mūsų partnerio ar atstovo parduotuvę.

WATCHZONE neatsako už prarastas prekes grąžinimo proceso metu.


Prekių keitimo ir grąžinimo taisyklės

Jei esate nepatenkinti pirkiniu ir norėtumėte gauti kitą prekę ar susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus, galite grąžinti įsigytą prekę per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo dienos. Suma, lygi prekės vertei, bus pervesta į Jūsų, t.y. užsakovo sąskaitą, kuri buvo naudojama atliekant užsakymą. Kad galėtumėte kuo greičiau gauti naują pasirinktą prekę, turite tinkamai įvykdyti naują užsakymą mūsų nurodytu būdu. Atkreipkite dėmesį, jog nesiūlome tiesioginių prekių mainų. Daugiau informacijos galite rasti skiltyje "Nuostatai".

Svarbu: norėdami susigrąžinti pinigus, privalote grąžinti prekę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo užsakovo nurodytu adresu dienos. Grąžinama prekė turi būti nepanaudota, visiškai sukomplektuota, nepraradusi prekinės išvaizdos, išsaugota originali jos pakuotė, etiketės ir apsauginiai lipdukai turi būti užklijuoti. Norėdami susigrąžinti pinigus, prekes privalote grąžinti mūsų internetiniame puslapyje nurodytu adresu. Prekė negali būti grąžinama į artimiausią mūsų partnerio ar atstovo parduotuvę.

Jei sumokėjote muitų mokesčius už grąžinamus mums produktus (prekes siunčiant ne LR teritorijoje), susisiekite su vietiniu kurjeriu biuru, kad gautumėte informacijos apie šių sumų grąžinimą.

Akcijos metu įsigytų prekių pasiūlymas bus taikomas iki akcijos galiojimo pabaigos momento, jei nuspręsite pasirinkti kitą prekę. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis, mes mielai Jums padėsime.


        D.U.K.


Kaip galiu pakeisti prekę?

Jei esate nepatenkinti pirkiniu ir norėtumėte gauti kitą prekę, galite grąžinti įsigytą prekę ir susigrąžinti pinigus. Kad galėtumėte kuo greičiau gauti naują pasirinktą prekę, turite atlikti papildomą užsakymą naujajai prekei mūsų nurodytu būdu.


Kaip galiu grąžinti prekę?

Jei norite grąžinti gautą prekę, susisiekite su mumis mūsų nurodytais kontaktais, mes mielai jums suteiksime tolesnius nurodymus.

Jei norite grąžinti prekę, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

Įsigytą prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos, suėjus šiam terminui jokie prašymai dėl prekių grąžinimo nebus nagrinėjami. Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos su apsauginėmis plėvelėmis, su visomis jų įpakavimo dalimis, nepraradusios prekinės išvaizdos, t.y. pilnos komplektacijos. Išsamios grąžinimo taisyklės pateiktos galiojančiuose nuostatose mūsų internetinėje parduotuvėje.

Prekių grąžinimo procesas bei terminai

Gauta siunta su grąžintomis prekėmis patenka į mūsų sandėlį ir patikrinama prieš priimant prekę ar pateikta visa reikalinga informacija ir ar prekė atitinka grąžintinai prekei keliamus reikalavimus. Šis procesas gali užtrukti iki kelių dienų, todėl dėkojame už supratingumą.
Atkreipkite dėmesį, kad watchzone.lt neatsako už prekes, prarastas jų grąžinimo proceso metu, todėl rekomenduojame naudoti registruotų siuntų paslaugą prekių siuntimui ir pateikti mums siuntos numerį (kodą), kad galėtume stebėti grąžinamą prekę jos pristatymo metu arba pasinaudoti mūsų siūlomu prekių grąžinimo būdu pagal išankstinį susitarimą kiekvienu atskiru atveju.

Jei Jūsų prekės grąžinimas bus patvirtintas, susigrąžinsite visą pirkimo sumą. Visas pinigų grąžinimo procesas gali užtrukti iki 30 dienų nuo pareiškimo pateikimo dienos. Esant klausimams, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@watchzone.lt; išsamią informaciją galite rasti mūsų svetainėje www.watchzone.lt.


Ar gavote mano grąžinamą/ keičiamą siuntą?

Gauta siunta su grąžintomis prekėmis bei Jūsų užpildytais prekių grąžinimo/keitimo dokumentais yra apdorojama mūsų darbuotojų, patikrinama jos būklė bei komplektacija, prieš priimant ar atmetant nurodytą grąžinamą prekę.

Šis procesas gali užtrukti iki kelių dienų, jei prekė mums pristatoma ne paties pirkėjo, bet per jo pasirinktą kurjerį. Dėkojame už supratingumą.

Atkreipkite dėmesį, kad watchzone.lt neatsako už prekes, prarastas jų grąžinimo proceso metu, todėl rekomenduojame naudoti registruotą paštą ar kurjerį prekėms išsiųsti bei pateikti mums siuntos sekimo numerį (kodą), kad galėtume stebėti grąžinamą prekę.


Kada susigrąžinsiu pinigus?

Jei Jūsų prekės grąžinimas bus patvirtintas, susigrąžinsite visą pirkimo sumą. Kai grąžinama suma bus patvirtinta mūsų sistemoje, ji turėtų būti matoma Jūsų paskyroje per 5-10 darbo dienų, visas pinigų grąžinimo procesas atliekamas kaip įmanoma greičiau, bet ne ilgiau nei per 30 dienų.