Nuostatai


NUOSTATAI


 Identifikavimo duomenys:
UAB Logistika ir Investicijos, Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas, įmonės kodas: 304484637, mokesčių mokėtojo identifikacinis numeris: LT100010794010


1.1 www.watchzone.lt  sudaro sutartis/saskaitas tik lietuviu kalba. Sutarties šalis yra UAB Logistika ir Investicijos, Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas, įmonės kodas: 304484637, mokesčių mokėtojo identifikacinis numeris: LT100010794010


 


1.  Sutarties sudarymas ir pristatymas


1.2 Spustelėję mygtuką „įdėti užsakymą“, jūs pateikiate užsakymą. Mes patvirtiname jį el. paštu iš karto po to, kai gauname Jūsų užsakymą. Privalomos sutarties sudarymas įvyksta po jūsų užsakymo patvirtinimo gavimo. Atkreipkite dėmesį, kad užsakytos prekės bus išsiųstos sumokėjus visą prekės kainą bei pristatymo išlaidas, išskyrus atvejus, kaip pristatymo išlaidos dengsime mes patys.


1.3 Prekės pristatomos tik Lenkijos teritorijos ribose. Pristatymo terminas yra nurodomas darbo dienomis, t.y. visos dienos nuo pirmadienio iki penktadienio imtinai, išskyrus valstybines šventes (nedarbo dienas).


2. Siuntimo kainos ir išlaidos


2.1 Kainos yra nurodomos užsakymo pateikimo metu. Nurodytos kainos yra galutinės, t.y. joms yra pritaikytas PVM mokestis. Kol nebus pilnai apmokėta prekės pardavimo kaina, prekė išliks mūsų nuosavybe.


2.2 Pristatymo išlaidas padengia pirkėjas.


 


        I.            Kliento, fizinio asmens, duomenų pateikimas, yra savanoriškas, tačiau būtinas registracijos ir pardavimo sutarties sudarymo metu:


 


a) vardas ir pavardė;b) el. pašto adresas,c) gyvenamosios vietos adresas, d) pristatymo adresas, jei jis skiriasi nuo gyvenamosios vietos adreso,e) telefono numeris,f) mokesčių mokėtojo identifikacinis numeris juridiniams asmenims.


 


Klientas turi teisę tikrinti savo asmens duomenis ir juos ištaisyti naudodamas internetinės parduotuvės IT sistemos funkcionalumą, pašalinti savo duomenis, jeigu jie buvo surinkti pažeidžiant įstatymus arba nebereikalingi tuo tikslu, dėl kurio jie buvo surinkti, bei prieštarauti duomenų tvarkymui pagal taikytiną teisę (taikytinus įstatymus).


 


    III.            Atkreipkite dėmesį, kad:


-                         Asmens duomenų administratorius yra UAB Logistika ir Investicijos, Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas, įmonės kodas: 304484637, mokesčių mokėtojo identifikacinis numeris: LT100010794010.


       Jūsų asmens duomenys bus naudojami sutartyje pagal 2016 m. balandžio 27 d. Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.


­                         Jūsų duomenų gavėjai bus tik subjektai, įgalioti gauti asmens duomenis pagal duomenų perdavimo sutartis ir teisines nuostatas,


-                         Asmens duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau atsisakymas pateikti duomenis gali būti laikomas atsisakymu sudaryti sutartį.


­                         Turite teisę pateikti skundą priežiūros tarnybai,


­                         Turite teisę reikalauti iš administratoriaus prieigos prie asmens duomenų, taisyti, trinti ar apriboti duomenų tvarkymą, nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, perkeliami, ir bet kuriuo momentu atšaukti savo sutikimą,


­                         Jūsų asmens duomenys bus saugomi užsakymo / sutarties galiojimo laikotarpiu, teisės aktuose numatytais tikslais.


3. Klientas pareiškia, kad jis buvo informuotas pardavėjo apie duomenų surinkimą ir apdorojimą, turintis teisę peržiūrėti savo duomenimis sistemoje, juos taisyti, prieštarauti duomenų tvarkymui bei reikalauti nutraukti duomenų tvarkymą.


4. Mokėjimai


Galimi mokėjimo būdai: grynaisiais pinigais, internetu (Paysera). Kiekvieno užsakymo metu pasiliekame teisę pasiūlyti vieną ar kitą mokėjimo būdą. Atminkite, kad priimame mokėjimus tik iš banko sąskaitų, esančių Europos Sąjungoje (ES). Jūs prisiimate visas pinigų pervedimo mokesčių išlaidas. Jei už prekę atsiskaitote kredito kortele, tikėtina, jog pinigai nusiskaitys mums išsiuntus Jūsų užsakytą prekę.


5. Teisė nutraukti WATCHZONE prekių pirkimo sutartį


Jei perkate prekes iš „Watchzone” parduotuvės, jūs turite įstatymų numatytą teisę atsisakyti sutarties per keturiolika dienų, nenurodant sutarties nutraukimo priežasčių. Sutarties atsisakymo terminas skaičiuojamas nuo tos datos, kada jūs arba trečioji šalis, kurią nurodėte, ir kuri nėra vežėjas, priėmė prekes. Norėdami pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, privalote apie tai pranešti įmonei:


Kleboniškio g. 18-2, LT-44104 Kaunas


Uab Logistika ir Investicijos


 


el. Paštas: info@watchzone.lt  vienareikšmiu valios deklaravimu (pvz., laišku, išsiųstu paštu ar el. paštu). Galite atsiųsti bet kokį kitą pareiškimą, taip pat elektroniniu būdu. Jei naudosite šią parinktį, nedelsiant atsiųsime jums patvirtinimą (pvz., el. paštu) apie jūsų pareiškimo gavimą. Norėdami pasinaudoti teise nutraukti sutartį, pakanka išsiųsti pranešimą prieš pasibaigiant sutarties nutraukimo teisės terminui.


Sutarties nutraukimo atveju, įsipareigojame iš karto, bet ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo gavimo dienos apie sutarties atsisakymą, išmokėti visus gautus iš jūsų mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, susijusias su kito pristatymo būdo pasirinkimu, negu pigiausias mūsų siūlomas pristatymo būdas). Pinigams grąžinti naudojame tą patį mokėjimo būdą, kurį panaudojote užsakymo atlikimo metu, nebent įvyksta susitarimas pasirinkti kitą mokėjimo būdą. Jokiais būdais už tai nepridėsime jokio papildomo mokesčio. Tačiau galime atsisakyti grąžinti iš jūsų gautą mokestį, kol gausime grąžinamą prekę arba iki tol, kol patvirtinsite, kad prekės buvo išsiųstos mums. Savo ruožtu turite teisę grąžinti ar perleisti prekes nedelsiant, bet ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kai paskelbėte apie sutarties atsisakymą.


6. Teisė grąžinti prekes per 100 dienų nuo gavimo datos


Jei norite nutraukti šią sutartį, užpildykite šią formą ir išsiųskite adresu:


 El. paštas: info@watchzone.lt


UAB Logistika ir Investicijos                        
Kleboniškio g. 18-2
LT-44104, Kaunas
Lietuva


6.1 Be įstatyminės teisės nutraukti sutartį, mes siūlome jums teisę savanoriškai grąžinti prekę per 100 dienų nuo jos gavimo datos.


6.2 Norėdami įvykdyti grąžinimą, pakanka išsiųsti prekę per 100 dienų nuo jos gavimo. Tačiau grąžinimo teisės vykdymo sąlyga yra tokia: grąžinama prekė turi būti nepanaudota, pilnai sukomplektuota, nepraradusi prekinės išvaizdos, išsaugota originali jos pakuotė. Iki teisės atsisakyti sutarties įsigaliojimo termino pabaigos taikomos taip pat įstatymais nustatytos sąlygos, susijusios su teise grąžinti prekę per 100 dienų nuo jos gavimo. Prekių grąžinimo teisė jokiu būdu neapsiriboja įstatymais nustatyta teise atsisakyti sutarties ir grąžinti likusias prekes.


7. Mokėjimo grąžinimas


8. Civilinė atsakomybė už gaminio defektus


Visas mokėjimo grąžinimas automatiškai įsiskaitys į jūsų sąskaitą, panaudotą pirkimui atlikti. Jei pirkimas atliekamas banko pavedimu į sąskaitą, mokėjimai bus grąžinti į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas.


9. Skundai


 


Mes įsipareigojame pristatyti jums prekes be defektų. Jei, užsakyta per watchzone.pl, prekė yra pažeista, prisiimame įstatymais numatytą atsakomybę pagal 1964 m. Balandžio 23 d. akto str. 556 - Civilinis kodeksas (Žin.2016, Nr. 380 su vėlesniais pakeitimais).


9.1 Bet kokie skundai dėl mūsų parduotuvėje įsigytų prekių, taip pat užsakymo eigos, turėtų būti siunčiami el. paštu: info@watchzone.lt.


9.2 Jūsų skundas bus nagrinėjamas per 14 dienų nuo išsamaus pranešimo gavimo dienos. Apie visus galimus defektus būsite informuoti nedelsiant. Pranešimu jums bus išsiųsta informacija apie tai, kaip užpildyti skundo formą.


9.3 Atkreipiame dėmesį į tai, kad skundas negalioja šių gedimų atvejais:


10. Klientų aptarnavimas• natūralus nusidėvėjimas:
- mechaniniai pažeidimai, kuriuos sukėlė jūsų naudojimasis, taip pat apgadinimai/sugadinimai, kuriuos sukėlė netinkama priežiūra;
- žala įvykusi dėl netinkamo naudojimo, dėl naudojimo ne pagal paskirtį;


Jei turite papildomų klausimų, apsilankykite „Kontaktai“ skiltyje, esančioje mūsų internetiniame puslapyje arba susisiekite su mumis telefonu:  37064748618 (8:00 – 16:00),


 el. paštu : info@watchzone.lt


11. Kita informacija


11.2 Galite archyvuoti savo užsakymo informaciją, atsisiųsdami taisykles ir išsaugodami užsakymo suvestinės informaciją paskutiniame savo pateikto užsakymo puslapyje, naudojant parinkti "Išsaugoti kaip" savo žiniatinklio naršyklėje; Taip pat galite palaukti užsakymo patvirtinimo, kurį išsiųsime el. paštu atlikę užsakymo procesą pagal jūsų pateiktą adresą.